news

Концерти Ані Лорак у Лондоні скасовуються через повінь
Заявлені раніше концерти Ані Лорак у Лондоні скасовуються. Клуб, де повинний була виступати українська співачка, серйозно постраждав від триваючої в Британії повені. Звістка про скасування концертів прийшла буквально за кілька днів до відльоту Ані в Лондон. Як повідомили організатори концерту, лондонський клуб "Mitre on the Themes" за одну ніч був затоплений на 3 фути (близько 1 метра), і вода продов- жувала прибувати. У результаті стихійного лиха постраждало музичне устаткування залу, а саме приміщення має потребу в серйозному ремонті. Тепер сольні концерту Ані Лорак у Лондоні перенесений як мінімум на один місяць, "до прояснення ситуації" - відзначили в Лондоні. Однак Ані і її продюсер Юрій Фальоса упевнені, що погодна ситуація що склалася на Британських островах не перешкодить у реалізації їхніх планів, просто прийдеться їх не на довго відкласти. Зате тепер, в Ані Лорак з'явилося досить часу впритул попрацювати над новими піснями тут, в Україні.
www.anilorak.com


Шлягер Року
"Шлягер року" - якому виповняється п'ять років, з цього року набув статус Міжнародного телевізійного фестивалю сучасної української пісні. Динаміка фестивалю направлена на пропаганду сучасної естрадної пісні...
 

Нарешті "ШАО БАО" спромоглися влаштувати презентацію
Незважаючи на те, що реліз альбому відбувся в середині літа, група спромоглася організувати його презентацію тільки у вересні. Це пов’язано з тим, що музиканти "Шао?Бао!" довгий час гастролювали по рідній Україні. Всі засоби, зібрані в цьому концертному турі, пішли на фінансування української олімпійської збірної спортсменів-інвалідів. Презентація альбому відбулася 21 вересня в розважальному комплексі "Метелиця". У концертній програмі взяли участь друзі і колеги музикантів: Валерій Меладзе, Данко, групи "Плазма", "Ультра", "Фанки" та інші виконавці.

ЛЮБОВ ТА ІНШІ КОШМАРИ "ОКЕАНУ ЕЛЬЗИ
Три пісні з останнього альбому "Янанебібув" групи "Океан Ельзи" - "Той день", "Фіалки" і "Відпусти" - ввійдуть у саундтрек до фільму під робочою назвою "Любов та інші кошмари" режисера Андрія Некрасова, Крім музики "Океану Єльзи", у фільмі будуть використані твори Цезаря Франка, Н А Римоького-Корсакова і Тома Уейтса Зйомки картини проходили в Санкт-Петербурзі, Лондоні і Франкфуртіна-МайнІ, Цікаво, що "Той день" пан Некрасов почув цілком випадково - він їхав у пітерському таксі, а місцева радіостанція крутила одну із найбільш оптимістичних пісень "океанівців" Режисер вирішив, що саме ця композиція стане головною музичною темою "Любові й інших кошмарів". Впізнавши один одного поближче, музиканти і кінемато- графісти вирішили продовжити своє співробітництво, створивши кліп на пісню "Відпусти" У головній ролі кліпа знявся лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук, а в одній з епізодичних - саунд-продюсер колективу Євген Ступка Оператором кліпу виступив Сергій Тартишников "Я слухав багато російських команд, але в їхній творчості обов'язково царює здоровий цинізм, а "Океан" скорив мене своєю щирістю і свіжістю, - сказав після закінчення зйомок Андрій Некрасов - Група, мені здається, принесла якийсь новий струмінь, дуже вільний, позбавлений нарочитості, неприродної стильності. Як би герой "Любові й інших кошмарів" по сцена- рію співав пісні, то обов'язково робив би це голосом Слави Вакарчука"

ТРОХИ ЗОЛОТА І МОРЕ МУЗИКИ ВІД ДМИТРА КЛІМАШЕНКА
Дмитро Клімашенко записує свій новий альбом у московській студії Бабенка, де свого часу писалися Алсу, Аніта Цой, "Парк Горького" Микола Носков та багато інших режисер студії Ігор Крюков працює над 13 новими треками, з яких лише 11 увійде до альбому співака Такий відбір вигадав сам Дмитро,який хоче показати все найкраще і найякісніше І хоча перелік пісень поки не виголошуєтья, зрозуміло що диск не обійдеться без Золота монет яке сталосерйозним ривком у популярності Дмитра Клімашенка і мало неабияку популярність утелеглядачів. Серед іншого, напевно,з’явиться і пісня із сумною, але життєвою назвою "Мир соткан из слез", бо саме на неї співак зніматиме своє чергове відео. ЧЕРНІВЕЦЬКА АЛЕЯ ЗІРОК Рік 2000-ний став роком тиражуван- ня алей зірок. Кілька років тому ідея закласти пам ятні зірки найвідомі- шим митцям України виникла у Валерія Куцевалова. З різних причин вона не знайшла свого втілення. Зате у Луцьку під час фестивалю "На хвилях Світязя" власні зірки з відбитками долонь з'явились у багатьох вітчизняних артистів, серед них - Алла Кудлай, Віктор Павлик, Ані Лорак та інші. Надзвичайно музичне й співуче місто Чернівці вирішило обмежитися закладанням "зірок" на спеціальній алеї своїм землякам. Так будуть увіковічнені імена Івана Миколай- чука, Володимира Івасюка, Софи Ротару, Левка Дутківського, Лілії Сандулеси, Іво Бобула.

ЧЕРНІВЕЦЬКА АЛЕЯ ЗІРОК
Рік 2000-ний став роком тиражуван- ня алей зірок. Кілька років тому ідея закласти пам ятні зірки найвідомі- шим митцям України виникла у Валерія Куцевалова. З різних причин вона не знайшла свого втілення. Зате у Луцьку під час фестивалю "На хвилях Світязя" власні зірки з відбитками долонь з'явились у багатьох вітчизняних артистів, серед них - Алла Кудлай, Віктор Павлик, Ані Лорак та інші. Надзвичайно музичне й співуче місто Чернівці вирішило обмежитися закладанням "зірок" на спеціальній алеї своїм землякам. Так будуть увіковічнені імена Івана Миколай- чука, Володимира Івасюка, Софи Ротару, Левка Дутківського, Лілії Сандулеси, Іво Бобула.

Джерела: Музичний тиждень
Music Online